Regulamin

Zasady wspólnego poszanowania

Rezerwacje:

Przyjmujemy rezerwacje dokonane drogą e-mailową oraz telefoniczną. Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 20% kosztów pobytu. 

Na życzenie Gości wysyłamy e-mail’a z wyceną kosztów pobytu oraz danymi potrzebnymi do wykonania przelewu.(konto na www.serednie.eu zakładka kontakt)

Płatność

Reszta wpłaty pierwszego dnia pobytu tylko i wyłącznie gotówką- ewentualnie na konto po wcześniejszym ustaleniu.

Wyżywienie

W czasie wakacji oraz długich weekendów obowiązuje wykupienie pełnego wyżywienia i zapłata za nie w 1 dzień pobytu. Nie skorzystanie z któregoś z posiłków nie będzie odliczane od ceny za pobyt.

Zadatek

Wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi i nie może być przeniesiony na poczet innej rezerwacji.

Na wszystkie dokonane rezerwacje obowiązują minimum dwa noclegi z pełnym wyżywieniem.

Zakwaterowanie Oczekujemy na przyjazd Gości do zachodu słońca.

Wykwaterowanie maksymalnie do godz.12.00

W przypadku skrócenia pobytu obowiązuje opłata za cały okres rezerwacji.

W przypadku skrócenia zarezerwowanego terminu pobytu przed przyjazdem, lub w trakcie pobytu wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi, ani zaliczeniu na poczet płatności za inny okres pobytu.

Przedmioty wartościowe:

Nie ponosimy odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie rzeczy i przedmiotów pozostawionych w sypialniach, lub na terenie posesji. 

 

Palenie tytoniu:

Na terenie całego domu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Internet:

W trosce o zdrowy, beztroski i spokojny wypoczynek Gości telewizji i internetu nie zapewniamy. 

 

Zwierzęta:

Zwierzęta przyjmujemy wyłącznie po wcześniejszych ustaleniach (ze względu na wolno biegające konie, a także koty na terenie posesji). Opłata za zwierzę 25 zł za dobę.

Szkody i zniszczenia:

Goście ponoszą pełną odpowiedzialność (w tym finansową) za spowodowane przez siebie ewentualne szkody i zniszczenia. Ponadto Goście podróżujący z dziećmi i zwierzętami ponoszą pełną odpowiedzialność (w tym finansową) za szkody i zniszczenia dokonane przez przebywające pod ich opieką dzieci oraz zwierzęta.

Naruszenie zasad pobytu:

W przypadku naruszenia/niestosowania się do zasad pobytu ustalonych dla Stadniny Serednie, rościmy sobie prawo do odmówienia gościny osobie, która zasady niniejsze narusza. Osoba ta zobowiązana jest do zastosowania się do poleceń Gospodarzy i poniesienia finansowej odpowiedzialności za spowodowane szkody i zniszczenia oraz do niezwłocznego opuszczenia gospodarstwa.

Przepustka na drogę leśną

Przed przyjazdem należy zwrócić się mailem o zgodę na dojazd do stadniny Serednie do Nadleśnictwa Lutowiska do Nadleśniczego Pana Rafała Osieckiego (lutowiska@krosno.lasy.gov.pl) z podaniem daty pobytu i nr rejestracyjnego pojazdu.

Rezerwacja pobytu jest równoznaczna z akceptacją powyższego regulaminu.